Wyniki XX Festiwalu Jasełek PDF Drukuj
poniedziałek, 16 stycznia 2017 07:18

Wyniki XX Festiwalu Jasełek z 13-14 stycznia 2017r.

KLASY I-III SZKOŁA  PODSTAWOWA
Pierwsze miejsca:
„Dzieciaki z Kruszewca”  SP Kruszewiec
„Czwórkowe Gwiazdeczki” SP nr 4 Kętrzyn
„Dzieci Boże z Reszla” SP Reszel
„Dzieci Komunijne” SP Srokowo
„Przyjaciele” SP nr 1 Kętrzyn
„Bajkowa Kolęda” SP nr 4 Kętrzyn

Drugie miejsca:
„Koło Artystyczne” ZS nr1 Mrągowo
„Gwiazdeczki z Trójeczki” SP nr 3 Kętrzyn
„Małe Gwiazdeczki”  SP nr 3 Kętrzyn
Szkoła Podstawowa w Garbnie
„Drugoklasiści  z Jedynki”SP nr1 Kętrzyn
„Gwiazdeczki z Piąteczki” ZS nr1 z Oddziałami Integracyjnymi Kętrzyn

Trzecie miejsca:
Szkoła Podstawowa w Kozłowie
„Kluczowe Jaskółki”Niepubliczna SP ”Klucz” Kętrzyn

KLASY  IV-VI
Pierwsze miejsca:
„Światełka” SP nr1 Mrągowo
„Jedyneczki” SP nr1 Kętrzyn
„Jasełkowe Aniołki”SP w Pieckach
„Owieczki św. Macieja” SP Bisztynek
„Srokowiacy” SP Srokowo
„Srokowskie Aniołki” SP Srokowo
„Promyki” SP nr1 Kętrzyn
„Powsinoga” SP Winda

GIMNAZJUM
Pierwsze miejsca:
Koło Teatralne „Antrakt” ZS nr1 z Oddziałami Integracjnymi Kętrzyn
„Kolędnicy” Prywatne Gimnazjum Kętrzyn

ZESPOŁY TERAPEUTYCZNE
Pierwsze miejsca:
Zespół Edukacyjno-Terapeutyczny SOSW Kętrzyn
„Bez Tremy” WTZ Kętrzyn

ZESPOŁY PACY KULTURALNO -OŚWIATOWEJ
Pierwsze miejsca:
„Młodzi Aktorzy z Sorkwit” SP Sorkwity
„Feniks” ZS CSR w Karolewie
„Świętolipska Trzódka” Parafia Nawiedzenia NMP w Świetej Lipce

Drugie miejsce:
„Bagatela” Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej Bisztynek

PRZEDSZKOLA
Pierwse miejsca:
„Biedroneczki”,”Krasnale” Miejskie Przedszkole Integracyjne „Malinka” Kętrzyn
Świąteczne Dzwoneczki” Przedszkole Niepubliczne „Krasnal” Kętrzyn

Drugie miejsca:
„Misie” Kruszewiec
„Mali Kolędnicy” Niepubliczne Przedszkole „Miś Uszatek” Kętrzyn

 

 
Wyniki III Przeglądl Piesenki Religijnej PDF Drukuj
sobota, 04 czerwca 2016 13:54

Wyniki III Przeglądu Piosenki Religijnej przy Bazylice Św. Jerzego  w Kętrzynie w dniu 4.06.2016

 

Kategoria - soliści

I miejsce

1. Zuzanna Gierszyńska

II- miejsce

1. Sandra Banach

2. Marta Szostek

3. Klaudia Gierszyńska

III - miejce

1. Paweł Paszkiewicz

2. Izabela i Paweł Paszkiewicz

3. Łukasz Aleszkiewicz

 

Kategoria - zespoły

Pierwsze miejsce

1. "Juveni Agni"

II miejsca

"Boże dzieci"

"Gang Jezusa"

 
III Przeglądu Piosenek Religijnych PDF Drukuj
środa, 25 maja 2016 10:31

III Przegląd Piosenki Religijnej  rozpocznie się dnia 4.06.2016r.o godz 900 w Bazylice mniejszej p.w.  św. Jerzego w Kętrzynie.

Kolejność występów w III Przeglądzie Piosenki Religijnej

1.Sandra Banach

2. Izabela i Paweł Paszkiewicz

3. Paweł Paszkiewicz

4. Marta Szostek

5. Łukasz Aleszkiewicz

6. Nikola Kubiak

7. Wikoria Pietras

8. Klaudia Gierszyńska

9. Zuzanmna Gierszyńska

10. Weronika Żukowska

11. Wiktoria Pietkiewicz

12. Julia Bieniek

13. "Gang Jezusa"

14. "Juveni Agni"

15."Boże dzieci"

 
III Przegląd Piosenek Religijnych - 4 czerwca 2016 r. PDF Drukuj
środa, 27 kwietnia 2016 00:00

 

Karta zgłoszeniowa

 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 1 z 6